top

feed-image Subskrybuj kanał RSS
Strona główna Sport Obiekty sportowe
Obiekty sportowe
Hala sportowo - widowiskowa

Hala sportowo - widowiskowaHala sportowa o wymiarach 50 x 30 m z parkietem Junkers z wyposażeniem do piłki nożnej, koszykowej, siatkowej, ręcznej. W hali: 1100 miejsc siedzących - 384 na trybunach (balkon), 150 na trybunach rozkładanych na parkiecie, 566 krzeseł na parkiecie - nagłośnienie, pomieszczenie spikera (konferansjerka), 2 elektroniczne tablice wyników, gabinet lekarski,

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 10:01
Więcej…
 
Kąpielisko z lodowiskiem

Kąpielisko z lodowiskiemKąpielisko z podgrzewaną wodą czynne od maja do września. Niecka o wym. 24 m x 37 m, gł. 1,2 - 1,8 m wyposażona w sztuczną rzekę, ławkę wielostanowiskową z masażem powietrznym, 2 zjeżdżalnie, 20 masaży wodnych, 2 grzybki i 12 gejzerów powietrznych. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Sztucznie mrożone lodowisko montowane jest w części

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 10:03
Więcej…
 
Stadion lekkoatletyczny

Stadion lekkoatletycznyTartanowy stadion lekkoatletyczny, zmodernizowany i rozbudowany został w ramach programu "Dolny Śląsk dla Królowej Sportu".

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 10:06
Więcej…
 
Sale i boiska sportowe

Sale i boiska sportoweMieszkańcy gminy Twardogóra mają do dyspozycji 3 sale sportowe (SP w Goszczu, SP w Grabownie Wielkim, SP1 w Twardogórze) oraz 3 boiska sportowe (SP w Goszczu, SP w Grabownie Wielkim, SP1 w Twardogórze). Zobacz galerię zdjęć.

 
Kompleks piłkarski

Kompleks piłkarskiStadion sportowy o wymiarach 80x 120 m z 400m torem do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach i rowerach. Trybuny z miejscami siedzącymi dla 400 kibiców. Do dyspozycji również pełnowymiarowe boisko treningowe o nawierzchni trawiastej oraz budynek z zapleczem socjalnym - natryski, szatnie oraz profesjonalnie wyposażoną siłownią i sauną. Do stadionu przylegają

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 11:44
Więcej…
 
Siłownie

SiłownieTwardogóra dysponuje trzema siłowniami. Zewnętrzną zlokalizowaną przy ścieżce edukacyjnej oraz przy Stadionie miejskim i w hali sportowo - rekreacyjnej. Zobacz galerię zdjęć.

 
Korty tenisowe

Korty tenisowe3 korty o nawierzchni z mączki ceglanej w tym jeden oświetlony wraz z trybuną dla 300 osób. Na terenie kortów znajduje się budynek z szatnią i zapleczem sanitarnym. Zobacz galerię zdjęć.

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 09:38
 
Strzelnice

strzelnica miejska 2016 003W Twardogórze funkcjonują dwie strzelnice. Pierwsza zlokalizowana jest w Wesółce, a druga przy Hali Sportowo - Widowisowej.

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 09:46
Więcej…
 
Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerówWypożyczalnia funkcjonuje przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. W ofercie: 30 rowerów wraz z niezbędnym osprzętem (pompki,  zapięcia  zabezpieczające),  kaski,  kamizelki  odblaskowe, mapniki, foteliki rowerowe, podręczne zestawy narzędzi. Zobacz galerię zdjęć.

aktualizacja: Wtorek, 26 Styczeń 2016 11:11
 
Zbiornik rekreacyjny

Zbiornik rekreacyjnyNa terenie kąpieliska miejskiego funkcjonuje zbiornik rekreacyjny, gdzie można skorzystać z kajaków i rowera wodnego.

 
Ścieżki spacerowo - rekreacyjne

Ścieżki spacerowo - rekreacyjneTor do gry boule, place zabaw, ścieżka zdrowia i boiska do siatkówki to tylko część atrakcji jakie można znaleźć przy ścieżce spacerowa wzdłuż Skoryni (Zobacz galerię zdjęć) oraz przy ścieżce przyrodniczo - edukacyjna niedaleko centrum oświatowo - sportowym (zobacz galerię zdjęć).

 


Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl