top

feed-image Subskrybuj kanał RSS
Strona główna Gospodarka niskoemisyjna
Gospodarka niskoemisyjna
Spotkanie w sprawie wymiany źródeł ciepła
Środa, 25 Październik 2017 13:50

mt_ignoreBurmistrz Miasta i Gminy Twardogóra zaprasza mieszkańców zainteresowanych dotacją do wymiany źródeł ciepła na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 30 października 2017 r. o godzinie 16:00 w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z warunkami, które należy spełnić, aby móc ubiegać się o dotację.

Więcej…
 
Wymień stary piec na nowy
Poniedziałek, 02 Październik 2017 14:41

mt_ignoreInformujemy, że ogłoszony został nabór wniosków o dotację na wymianę źródeł ciepła. Szczegółowe informacje dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Twardogóra

mt_ignoreUchwałą nr XV.155.2016 z dnia 10 marca 2016 r. Rada Miejska w Twardogórze przyjęła "Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Twardogóra". Pełna treść uchwały oraz programu dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej - pobierz.

 
Przedsiębiorcy - Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

2015 11 09 plan gospodarki niskoemisyjnejGmina Twardogóra opracowuje aktualnie „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Twardogóra” (PGN). Dokument ten jest niezbędny, aby w kolejnych latach możliwe było pozyskiwanie środków finansowych m. in. z funduszy zewnętrznych i krajowych na działania związane z poprawą jakości powietrza oraz wzrostem efektywnościenergetycznej na obszarze gminy.

Więcej…
 
Plan gospodarki niskoemisyjnej - dlaczego warto wziąć w tym udział?

2015 11 09 plan gospodarki niskoemisyjnejPlan gospodarki niskoemisyjnej to dokument, którego głównym celem jest ograniczenie emisji gazów i pyłów wprowadzanych do powietrza atmosferycznego na poziomie lokalnym. Wydawać by się mogło, że jest to kolejny projekt strategiczny związany z kwestiami ochrony środowiska. Jednakże w tym przypadku drogą do osiągnięcia głównego celu jest ograniczenie

Więcej…
 


Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl