top

feed-image Subskrybuj kanał RSS
Strona główna Gospodarka niskoemisyjna
Gospodarka niskoemisyjna
Wymień stary piec na nowy
Środa, 30 Styczeń 2019 15:01

2019 01 30 wymien piecInformujemy, że ogłoszony został nabór wniosków o dotację na wymianę źródeł ciepła. Nabór wniosków będzie się odbywał w sposób ciągły w okresie obowiązywania Programu Priorytetowego „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

Więcej…
 
Informacja o braku możliwości podłączenia do sieci ciepłowniczych
Piątek, 25 Styczeń 2019 09:22

mt_ignoreUrząd Miasta i Gminy w Twardogórze informuje, że na terenie gminy Twardogóra nie ma możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej budynków mieszkalnych ze względu na brak takiej sieci. Niniejsza informacja opublikowana została w związku ze staraniem się przez mieszkańców o dotację w ramach programu "Czyste Powietrze" WFOŚiGW we Wrocławiu - pobierz informację.

 
Wydłużono termin składania ankiet w spr. dopłat do kosztu wymiany pieca
Środa, 02 Styczeń 2019 11:55

domGmina Twardogóra (z gminami z terenu Obszaru Strategicznej Interwencji Doliny Baryczy) przystąpiła do przygotowania wspólnego  wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym (np. koks, węgiel, ekogroszek) na źródła ciepła bardziej przyjazne  środowisku.

Więcej…
 
Program „Czyste Powietrze" - spotkanie informacyjne
Wtorek, 25 Wrzesień 2018 12:20

2018 09 25 czyste powietrzeZapraszamy mieszkańców gminy Twardogóra na spotkanie informacyjne do założeń programu "CZYSTE POWIETRZE", które odbędzie się w sobotę 29 września 2018 r. o godzinie 18.00, w Świetlicy Wielofunkcyjnej w Moszycach. Ogólnopolski program "CZYSTE POWIETRZE" to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń

Więcej…
 
Nabór wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze
Środa, 19 Wrzesień 2018 11:10

wymien piecInformujemy, że 19 września 2018 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (WFOŚiGW) ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze. Celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń

Więcej…
 
Program Priorytetowy „Czyste Powietrze"

wymien piecInformujemy, że na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, zostały przedstawione założenia Programu „Czyste Powietrze”, który pokrywa się w obszarach wsparcia z programem „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”. Oznacza to, że uzyskanie dofinansowania w ramach programu

Więcej…
 
Dolny Śląsk bez smogu
Wtorek, 28 Sierpień 2018 09:01

2018 08 28 smog 001Od 1 lipca br. zaczęły obowiązywać regulacje wynikające z uchwał antysmogowych dla Dolnego Śląska. W ramach akcji informacyjnej o nowych przepisach Instytut Rozwoju Terytorialnego przygotował materiały edukacyjne. Zapraszamy na stronę irt.wroc.pl.

Więcej…
 
Uchwały antysmogowe
Środa, 08 Sierpień 2018 07:29

informacjaSejmik Województwa Dolnośląskiego w dniu 30 listopada 2017 r. przyjął uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa dolnośląskiego ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw – tak zwane uchwały antysmogowe. Uchwały zostały opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego z dnia 8 grudnia 2017 r. (poz.5153, 5154, 5155).

Więcej…
 
Informacja dotycząca wymiany źródeł ciepła z dotacją
Wtorek, 31 Lipiec 2018 08:52

wymien piecInformujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (WFOŚiGW) zakończył nabór wniosków na wymianę pieców w ramach Programu Priorytetowego pn. „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”.

Więcej…
 
Spotkanie w sprawie wymiany źródeł ciepła
Środa, 25 Październik 2017 12:50

mt_ignoreBurmistrz Miasta i Gminy Twardogóra zaprasza mieszkańców zainteresowanych dotacją do wymiany źródeł ciepła na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 30 października 2017 r. o godzinie 16:00 w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z warunkami, które należy spełnić, aby móc ubiegać się o dotację.

Więcej…
 
Wymień stary piec na nowy
Poniedziałek, 02 Październik 2017 13:41

mt_ignoreInformujemy, że ogłoszony został nabór wniosków o dotację na wymianę źródeł ciepła. Szczegółowe informacje dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl