top

feed-image Subskrybuj kanał RSS
Strona główna Listy/nagrody/podziękowania
Listy - nagrody - podziękowania
Prezes Zarządu Koła Związku Żołnierzy dziękuje
Środa, 04 Styczeń 2017 09:31

2016 12 29 zzwpZa trud i wysiłek włożony w dotychczasową działalnosć na rzecz Koła im. Ziemi Oleśnickiej Związku Żołnierzy Wojska Polskiego podziękował burmistrzowi Zbigniewowi Potyrale Prezes Zarządu Koła.

Więcej…
 
Podziękowania od odchodzącego Komendanta Powiatowego
Wtorek, 03 Styczeń 2017 13:12

kpZa owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Twardogóra dziękujeinspektor Robert Wodejko, w związku ze swoim odejściem ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy.

 

Więcej…
 
Wdzięczność z Gminy Zlotoryja
Wtorek, 03 Styczeń 2017 13:04

gzWładze Gminy Złotoryja oraz osoby poszkodowane w pożarze budynku mieszkalnego w Nowej Ziemi przekazują wyraży wdzięczności za okazany akt empatii i dobrosąsiedzką pomoc.

 

Więcej…
 
Stowarzyszenie dziękuje z okazji jubileuszu
Wtorek, 03 Styczeń 2017 12:24

stStowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska dziękuje burmistrzowi Zbigniewowi Potyrale za wieloletnia współpracę. Okazja jest 20-lecie istnienia.

 

Więcej…
 
Duszpasterze wyrażają wdzięczność
Czwartek, 27 Październik 2016 09:51

Ruch Młodzieży SalwatoriańskiejDuszpasterze Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej przsłały wyrazy wdzięczności Burmistrzowi Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniewowi Potyrale za życzliwośc i pomoc w organizacji XXIII Salwatoriańskiego Forum Młodych.

 

Więcej…
 
Matematycy dziękują za MMO

Matematyczny Marsz na OrientacjęFundacja Matematyków Wrocławskich przy Uniwersytecie Wrocławskim dziękuje burmistrzowi Zbigniewowi Potyrale za objecie patronatem i ogromną pomoc w organizacji XIV Matematycznego Marszu na Orientację.

 

Więcej…
 
ZSP w Oleśnicy dziękuje
Czwartek, 27 Październik 2016 09:27

ZSZ0510 DOC271016-27102016073400Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy podziękował Zbigniewowi Potyrale, Burmistrzowi Miasta i Gminy Twardogóra - za wieloletnią pomoc i udział w życiu tej szkoły.

 

Więcej…
 
Dziękują za pomoc w organizacji jubileuszu
Czwartek, 27 Październik 2016 09:12

ZSZ1210 DOC271016-27102016073432Komitet Organizacyjny Obchodów 70-lecia Szkoły oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy przesłały podziękowania burmistrzowi Zbigniewowi Potyrale za zaangażowanie i pomoc w organizacji obchodów jubileuszu 70-lecia tej szkoły.

 

Więcej…
 
Podziękowania od RCKiK
Środa, 26 Październik 2016 14:50

podziękowanie RCK-1Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała otrzymał podziękowania od Krzysztofa Dworaka, Dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu - za współpracę w realizacji misji honorowego krwiodawstwa.

 

Więcej…
 
"Jedynka" dziękuje burmistrzowi

SP1Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, Zbigniew Potyrała, otrzymał od Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Twardogórze, Marii Lidii Gerus, podziękowanie za okazane wsparcie finansowe,

 
Dzieci dziekują za czytanie

2016 06 czytanieDzieci, nauczyciele i dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Twardogórze składają podziękowanie dla Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra, Zbigniewa Potyrały - za udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom".

 
Turniej Campus Cup 2016

2016 06 12 Campus CupW rozgrywanym 12 czerwca na stadionie w Domasławicach Samorządowym Turnieju w Piłce Nożnej pod hasłem „Campus Cup” drużyna reprezentująca Gminę Twardogóra zajęła II miejsca - za Gminą Syców, a przed Powiatem Oleśnickim i Gminą Dobroszyce. W skład naszej drużyny weszli: Piotr Lizak (kapitan), Dariusz Jaworski, Waldemar Lizak, Mirosław Merczak (bramkarz), Przemysław Paprocki, Jan Świerad, Zygmunt Wydmuch. 

 
Honorowy tytuł z SP Goszcz dla burmistrza

listy nagrody 021Honorowy tytuł w kategorii PRZYJACIEL Szkoły Podstawowej w Goszczu otrzymał z okazji Dnia Dziecka 2016 r. Zbigniew Potyrała, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra.

 
Podziekowania od burmistrza Oleśnicy

2016 05 30 AutomobilowkaBurmistrz Oleśnicy, Michał Kołaciński złożył serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Twardogórze za pomoc przy organizacji imprezy pn. "Oleśnicka automobilówka".

 
Certyfikat dla gminy

2016 05 Certyfikat KRDGmina Twardogóra otrzymała od Krajowego Rejestru Długów BIG SA certyfikat za skuteczne motywowanie dłużników alimentacyjnych do spłaty zaległych zobowiązań.

 
Podziekowaniei za PIM 2016

listy nagrody 016Organizator 36. Pielgrzymki Ministrantów PiM 2016 w Twardogórze dziękuje burmistrzowi Zbignieewowi Potyrale za pomoc i wsparcie.

 
Kombatanci odznaczają za upowszechnianie ich tradycji

listy nagrody 020Zbigniew Potyrała, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, został odznaczony przez Zarzad Główny Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, z okazji 70 rocznicy historycznego zwycięstwa Narodów Sprzymierzonych nad hitlerowskim agresorem - Kombatanckim Krzyżem Zwyciestwa, jako wyraz szacunku za zasługi w dziele wyzwolenia kraju, a także upowszechniania szczytnych tradycji kombatackich.

 
Medal od strażaków

listy nagrody 019Zbigniew Potyrała, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, został odznaczony Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Zwiazku OSP RP woj. dolnośląskiego.

 
Medal dla burmistrza za Mistrzostwa w Kalaki

listy nagrody 018Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, Zbigniew Potyrała, otrzymał od Zarządu Polskiego Zrzeszenia Taekwondo ITF medal za pomoc i wsparcie przy organizacji Mistrzostw Polski Kalaki-Eskrima.

 
Podziękowanie za wyzwalanie społecznej energii

listy nagrody 015Zarząd Stowarzyszenia "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy" składa podziękowanie dla Zbigniewa Potyrały, Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra, za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie w realizację Programu "Działaj lokalnie" w Dolinie Baryczy".

 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 3

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl