top

Strona główna Pracownicy/Referaty
Pracownicy Urzędu/Referaty

 

Nazwisko, imię

Stanowisko

Pokój

Telefon

Zbigniew Potyrała

Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra

20

71 399 22 00

Ryszard Gąsior

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra

20

71 399 22 00

 

Referat Organizacyjny

Czekajło Janina

Sekretarz Miasta i Gminy Twardogóra, Kierownik referatu organizacyjnego

25

71 399 22 47

Berkowski Grzegorz

Główny Specjalista ds. informatyki

3

71 399 22 31

Dulik Sylwia

Inspektor  ds. obsługi sekretariatu urzędu, Zastępca kierownika USC

20

71 399 22 00

Sobiś Joanna

Inspektor ds. obsługi Biura Rady Miejskiej

26

71 399 22 43

Strzech Malwina

Inspektor  ds. obsługi Biura Obsługi Klienta

10 71 399 22 35

Urbaniak Wojciech

Główny Specjalista ds. informatyki

3
71 399 22 31

 

Referat Finansowo-Podatkowy

Kłosowska Izabela

Skarbnik Miasta i Gminy Twardogóra, Kierownik referatu finansowo - podatkowego

15

71 399 22 24

Dulik Irena

Inspektor ds. podatkowych

13

71 399 22 22

Frątczak Katarzyna

Inspektor ds. księgowości

14

71 399 22 23

Gąsior Anna

Inspektor ds. księgowości

11

71 399 22 33

Gotkiewicz Helena

Inspektor ds. podatkowych

13

71 399 22 22

Kraska Anna

Podinspektor ds. księgowości

11

71 399 22 32

Kunaj Teresa

Inspektor ds. księgowości

11

71 399 22 33

Mak-Wypych Dorota

Inspektor ds. podatkowych

13

71 399 22 26

Michałowska Małgorzata

Główny specjalista ds. planowania budżetu

15

71 399 22 24

Stępień Bogumiła

Inspektor ds. księgowości

11

71 399 22 32

Referat Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska

Lizak Piotr

Kierownik referatu gospodarki nieruchomościami i ochrony środowiska

3

71 399 22 38

Andruszkiewicz Kamila

Podinspektor ds. ochrony środowiska

3

71 399 22 39

Berek Klaudia

Podinspektor ds. ochrony środowiska

3

71 399 22 39

Czajkowska Katarzyna

Podinspektor ds. ochrony środowiska

3

71 399 22 41

Kleinert Jerzy

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

3

71 399 22 40

Piątek Justyna

Podinspektor ds. ochrony środowiska

3

71 399 22 39

 

Referat Infrastruktury Technicznej

Król Aleksander

Kierownik referatu infrastruktury technicznej

23

71 399 22 48

Graf Anna

Inspektor do spraw gospodarki przestrzennej i budownictwa

23

71 399 22 46

Jaworski Dariusz

Inspektor ds. drogownictwa i inwestycji

23

71 399 22 46

Skrzypczyńska Teresa

Inspektor ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej

23

71 399 22 46

Zieliński Ryszard

Specjalista ds. budownictwa i inwestycji

23

71 399 22 46

Referat Funduszy, Promocji i Rozwoju

Lorek Anna

Kierownik referatu funduszy, promocji i rozwoju

7

71 399 22 36

Makarczuk Andrzej

Podinspektor ds. funduszy, promocji i rozwoju

16

71 399 22 50

Sobczyk-Pienio Katarzyna

Inspektor ds. funduszy, promocji i rozwoju

16

71 399 22 34

Wrześniacki Marcin

Inspektor ds. opracowań graficznych i promocji

16

71 399 22 50

 

Urząd Stanu Cywilnego

Dulik Sylwia

Zastępca kierownika USC, Inspektor  ds. obsługi sekretariatu urzędu

20

71 399 22 00

Humeniuk Anna

Inspektor ds. obywatelskich i obsługi sekretariatu urzędu

22

71 399 22 49

 

Stanowiska samodzielne

Bielecka Leokadia

Inspektor ds. obrony cywilnej, wojskowości, obrony kraju i spraw p-poż

25

71 399 22 42

Jaszczak Urszula

Radca prawny

6

71 399 22 25

Beata Brąkowska

Radca prawny

6

71 399 22 25

Olek Anna

Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych

22

71 399 22 44

Sulimka Krystyna

Inspektor ds. działalności gospodarczej

10a

71 399 22 37

aktualizacja: Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017 06:53
 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl