top

feed-image Subskrybuj kanał RSS
Strona główna Sport Kluby sportowe
Kluby sportowe
Gminny Klub Sportowy „Lotnik” Twardogóra

piłka nożna w kategorii seniorów, juniorów, trampkarzy, orlików, młodzików
Andrzej Miziniak - prezes, Kamil Balas - wiceprezes, Tomasz Miziniak - sekretarz, Damian Szeliga - skarbnik, Wiesław Domian - członek Zarządu
ul. Sportowa 1, 56-416 Twardogóra

 
Klub Sportowy "WIWA" Goszcz

piłka nożna w kategorii seniorów, juniorów i trampkarzy
Monika Szewczyk-Gierszon - prezes, Andrzej Gierszon - zastępca prezesa, Stanisław Dera - skarbnik, Roman Łuczak - sekretarz, członkowie zarządu: Grzegorz Szewczyk, Marcin Gierszon, Rafał Gierszon, Zygmunt Wydmuch
Goszcz, ul. Sycowska 16, 56-416 Twardogóra

 
Klub Sportowy „Polonia” Grabowno Wielkie

piłka nożna dla seniorów
Witold Kuraś - prezes, Krzysztof Nowakowski - wiceprezes, Jarosław Bielecki - sekretarz, Dawid Białek - członek zarządu, Jarosław Skafarek - członek zarządu
Grabowno Wielkie 139, 56-416 Twardogóra

 
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Goszcz”

piłka nożna w kategorii młodzik, orlik
Zygmunt Wydmuch - przewodniczący, Marek Rusinek - wiceprzewodniczący, Sylwia Michalewska - sekretarz, Roman Łuczak - członek, Patryk Wojciechowski - członek
Goszcz, ul. Szkolna 1, 56-416 Twardogóra

 
Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy „Echo” Twardogóra

orienteering, piłka siatkowa, lekkoatletyka
Wiesław Lenda - prezes, Paweł Olszański - wiceprezes, Jan Świerad - skarbnik, Piotr Cych - sekretarz, Waldemar Czajkowski - członek zarządu
ul. 1 Maja 2, 56-416 Twardogóra

 
Klub Piłkarski „Olimpia” Bukowinka

piłka nożna w kategorii seniorów
Andrzej Moczulski - prezes, Michał Sekuła - wiceprezes, Michał Karkulowski - sekretarz, Marzena Sekuła - skarbnik, Paweł Gąsior - członek
Bukowinka 21, 56-416 Twardogóra

 
Klub Strzelecki Feniks

strzelectwo
Adam Nowicki - prezes, Marek Bernacki - wiceprezes, Lilianna Gawrońska-Kuc - skarbnik, Ryszard Babula - sekretarz, Romuald Górski - członek zarządu
Wesółka 4d, 56-416 Twardogóra
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , feniks.twardogora.org.pl

 
Terminarz rozgrywek piłkarskich

 

GKS „LOTNIK” TWARDOGÓRA – SENIORZY

data

godzina

mecz

wynik

20.03.2016

14:00

Widawa Kiełczów – GKS Lotnik

 1:0

03.04.2016

14:00

GKS Lotnik – Płomień Wisznia Mała

 4:0

10.04.2016

12:00

Bór Oborniki Śląskie – GKS Lotnik

 2:0

17.04.2016

14:00

Victoria Zawonia – GKS Lotnik

 4:0

24.04.2016

14:00

GKS Lotnik – Sparta Skarszyn

 5:0

01.05.2016

14:00

Zorza Pęgów – GKS Lotnik

 2:1

08.05.2016

14:00

GKS Lotnik – Plon Gądkowice

 3:1

15.05.2016

14:00

Orzeł Prusice – GKS Lotnik

 

22.05.2016

14:00

GKS Lotnik – Barycz Sułów

 

29.05.2016

14:00

KS II Łozina – GKS Lotnik

 

05.06.2016

14:00

GKS Lotnik – Iskra Pasikurowice

 

11.06.2016

14:00

Dolpasz Skokowa – GKS Lotnik

 

18.06.2016

14:00

GKS Lotnik – Burza Godzieszowa

 

 

GKS „LOTNIK” TWARDOGÓRA – JUNIORZY STARSI

 

data

godzina

mecz

wynik

09.04.2016

11:00

Polonia Jaszowice – GKS Lotnik

 1:0

16.04.2016

11:00

GKS Lotnik – GKS Kobierzyce

 2:2

23.04.2016

17:00

Forza Wrocław – GKS Lotnik

 5:1

30.04.2016

11:00

GKS Lotnik – Barycz Milicz

07.05.2016

13:00

Orzeł Pawłowice Wrocław – GKS Lotnik

14.05.2016

11:00

GKS Lotnik – Polonia Wrocław

18.05.2016

17:00

Strzelinianka Strzelin – GKS Lotnik

21.05.2016

11:00

GKS Lotnik – Skra Wojnowice

28.05.2016

11:00

UKS Lider Borów – GKS Lotnik

01.06.2016

18:00

GKS Lotnik – Wiwa Goszcz

11.06.2016

11:00

Plon Gądkowice – GKS Lotnik

18.06.2016

11:00

GKS Lotnik – Tax-Pol „Polonia” Bielany Wrocławskie

 

 

GKS „LOTNIK” TWARDOGÓRA – MŁODZICY

 

data

godzina

mecz

wynik

26.03.2016

13:00

AP Brzeg Dolny – GKS Lotnik

8:0

02.04.2016

15:00

GKS Lotnik – Polonia Trzebnica

0:3

09.04.2016

13:00

Pogoń Syców – GKS Lotnik

5:1

16.04.2016

15:00

GKS Lotnik – Piast Żmigród

 1:1

20.04.2016

16:00

Olympic Wrocław – GKS Lotnik

 4:2

07.05.2016

13:00

Forza Wrocław – GKS Lotnik

14.05.2016

13:00

GKS Lotnik – Dwójka Jelcz-Laskowice

21.05.2016

13:00

AP Brzeg Dolny – GKS Lotnik

28.05.2016

13:00

GKS Lotnik – Polonia Trzebnica

04.06.2016

13:00

Pogoń Syców – GKS Lotnik

11.06.2016

13:00

GKS Lotnik – Piast Żmigród

 
 

KS „WIWA” GOSZCZ – SENIORZY

 

data

godzina

mecz

wynik

19.03.2016

15:00

Wiwa Goszcz – Bumerang Wrocław

 2:2

02.04.2016

17:00

Strzelinianka Strzelin – Wiwa Goszcz

 1:5

09.04.2016

15:00

Wiwa Goszcz – LKS Brożec

 1:1

16.04.2016

 15:00

Mirków Długołęka – Wiwa Goszcz

 0:2

23.04.2016

15:00

Wiwa Goszcz – Czarni Jelcz Laskowice

 

07.05.2016

16:00

MKP Wołów – Wiwa Goszcz

 0:6

21.05.2016

15:00

Wiwa Goszcz – Widawa Bierutów

 

29.05.2016

12:00

Wiwa Goszcz – Polonia Środa Śląska

 

05.06.2016

12:00

Sokół Marcinkowice – Wiwa Goszcz

 

08.06.2016

17:00

Wiwa Goszcz – Orzeł Sadowice

 

 

 

KS „WIWA” GOSZCZ – JUNIORZY STARSI

 

data

godzina

mecz

wynik

02.04.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Polonia Jaszowice

 3:0

09.04.2016

11:00

GKS Kobierzyce – Wiwa Goszcz

 1:1

16.04.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Forza Wrocław

 5:1

23.04.2016

11:00

Barycz Milicz – Wiwa Goszcz

 0:4

30.04.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Orzeł Pawłowice Wrocław

 

07.05.2016

11:00

Polonia Wrocław – Wiwa Goszcz

 

14.05.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Strzelinianka Strzelin

 

18.05.2016

17:00

Skra Wojnowice – Wiwa Goszcz

 

21.05.2016

11:00

Wiwa Goszcz – UKS Lider Borów

 

01.06.2016

18:00

GKS Lotnik Twardogóra – Wiwa Goszcz

 

04.06.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Plon Gądkowice

 

11.06.2016

11:00

Tax-Pol Polonia Bielany Wrocławskie –
Wiwa Goszcz

 

18.06.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Piast Żmigród

 

 

 

KS „WIWA” GOSZCZ – JUNIORZY MŁODSI

 

data

godzina

mecz

wynik

02.04.2016

11:00

Barycz Sułów – Wiwa Goszcz

 3:1

16.04.2016

11:00

Aktywne Łazy – Wiwa Goszcz

 4:3

30.04.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Sokół Wielka Lipa

 

07.05.2016

11:00

SKS Głuchów Górny – Wiwa Goszcz

 

14.05.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Pogoń Cieszków

 

21.05.2016

11:00

Płomień-Branda Krośnice – Wiwa Goszcz

 

28.05.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Kometa Krzelów

 

04.06.2016

11:00

Forza Wrocław – Wiwa Goszcz

 

11.06.2016

11:00

Wiwa Goszcz – Dąb Dobroszyce

 

 

 

KS „WIWA” GOSZCZ – MŁODZICY

 

data

godzina

mecz

wynik

02.04.2016

13:00

Polonia II Trzebnica – Wiwa Goszcz

 0:12

09.04.2016

13:00

Wiwa Goszcz – Zorza Pęgów

 

23.04.2016

13:00

UKS AS Milicz – Wiwa Goszcz

 

30.04.2016

13:00

Wiwa Goszcz – Sokół Ujeździec Wielki

 

07.05.2016

13:00

Polonia Trzebnica – Wiwa Goszcz

 

14.05.2016

13:00

Wiwa Goszcz – Barycz Sułów

 

28.05.2016

13:00

Wiwa Goszcz – Piast Żmigród

 

04.06.2016

13:00

Dolpasz Skokowa – Wiwa Goszcz

 

11.06.2016

13:00

Wiwa Goszcz – Bór Oborniki Śląskie

 

 

 

KS „POLONIA” GRABOWNO WIELKIE

 

data

godzina

mecz

wynik

20.03.2016

14:00

Błysk Kuźniczysko – Polonia Grabowno Wielkie

 3:2

03.04.2016

14:00 

Polonia Grabowno Wielkie – Barycz Milicz

 2:4

10.04.2016

11:00

Sparta Wszemirów - Polonia Grabowno Wielkie

 1:4

17.04.2016

14:00

Polonia Grabowno Wielkie –
Sokół Ujeździec Wielki

 4:1

24.04.2016

14:00

Aktywne Łazy - Polonia Grabowno Wielkie

 0:2

01.05.2016

14:00

Pogoń Cieszków - Polonia Grabowno Wielkie

 

08.05.2016

14:00

Polonia Grabowno Wielkie –
Płomień-Branda Krośnice

 3:1

15.05.2016

14:00

Orzeł Biedaszków Wielki -
Polonia Grabowno Wielkie

 

22.05.2016

14:00

Polonia Grabowno Wielkie –
Olimpia Bukowinka

 

05.06.2016

14:00

Polonia Grabowno Wielkie –
KS Kaszyce Wielkie

 

12.06.2016

14:00

KS Komorów - Polonia Grabowno Wielkie

 

19.06.2016

14:00 

Polonia Grabowno Wielkie – Dąb Kuraszków

 

 

 

KP „OLIMPIA” BUKOWINKA

 

data

godzina

mecz

wynik

03.04.2016

16:00

Olimpia Bukowinka – KS Kaszyce Wielkie

 0:1

10.04.2016

14:00 

KS Komorów – Olimpia Bukowinka

 2:1

17.04.2016

14:00

Olimpia Bukowinka – Dąb Kuraszków

 0:0

24.04.2016

14:00

Błysk Kuźniczysko – Olimpia Bukowinka

 8:0

01.05.2016

14:00

Olimpia Bukowinka – Barycz Milicz

 1:3

08.05.2016

14:00

Sparta Wszemirów – Olimpia Bukowinka

 3:3

15.05.2016

14:00

Olimpia Bukowinka – Sokół Ujeździec Wielki

 

22.05.2016

14:00

Polonia Grabowno Wielkie –
Olimpia Bukowinka

 

29.05.2016

14:00

Olimpia Bukowinka – Pogoń Cieszków

 

05.06.2016

14:00

Płomień-Branda Krośnice – Olimpia Bukowinka

 

12.06.2016

14:00

Olimpia Bukowinka – Orzeł Biedaszków Wielki

 

19.06.2016

14:00

Aktywne Łazy – Olimpia Bukowinka

 

 

 

aktualizacja: Środa, 18 Maj 2016 07:19
 


Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl