top

Strona główna Inwestycje Droga do Domasławic
Droga do Domasławic
Środa, 12 Sierpień 2015 11:32

2015 08 07 droga goszcz 1Drugi etap przebudowy drogi powiatowej nr 1490D Goszcz-Syców został odebrany w piątek 7 sierpnia. W ramach prowadzonych prac wymieniono m.in. ok. 1 km nawierzchni z Goszcza (od Fabryki Mebli Bodzio) w kierunku do Domasławic. Koszt inwestycji zrealizowanej przez Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy wyniósł 623.011,19 zł. 10 procent kosztów drogi poniesie Gmina Twardogóra, 40 % Powiat Oleśnicki i 50 % budżet państwa. W odbiorze uczestniczyli m.in. Starosta Oleśnicki Wojciech Kociński, Burmistrz Zbigniew Potyrała, Zastępca Burmistrza Ryszard Gąsior, Dyrektor Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy Marzena Graczyk oraz Radna Powiatu Oleśnickiego Halina Grzybek.
Trzeci etap przebudowy, kolejnego kilometra drogi z Goszcza do skrzyżowania w Domasławicach został przewidziany na 2016 r. Pokrycie 25 % kosztów inwestycji zostało zadeklarowane przez Gminę Twardogóra. Prace będą także dofinansowane z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

 mt_ignore

mt_ignore

Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic
Droga z Goszcza w kierunku Domasławic Droga z Goszcza w kierunku Domasławic     

aktualizacja: Piątek, 08 Styczeń 2016 13:09
 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl