top

Strona główna Inwestycje Droga z Pawełek do Sosnówki
Droga z Pawełek do Sosnówki
Piątek, 07 Listopad 2014 07:15

droga_pawelkiAsfalt z Pawełek do Sosnówki.7 listopada odbył się odbiór 2,375 km drogi asfaltowej wykonanej na odcinku drogi gruntowej od zakrętu przed Drogoszowicami (Pawełki) - skręt w prawo jadąc od strony Twardogóry - kończący się w Sosnówce przy stadninie koni (wyjazd na drogę powiatową). Inwestycja kosztowała gminę 868 554,39 zł, z czego 498 750 zł stanowi dofinansowanie z Województwa Dolnośląskiego. Drogę wybudowała firma Pol-Dróg Drawsko Pomorskie S.A. W odbiorze uczestniczyli: przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Karol Bruski, burmistrz Jan Dżugaj, zastępca burmistrza Jan Bernacki, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Obiegło, kierownik referatu infrastruktury technicznej Aleksander Król, radny Andrzej Hnat, sołtys Sosnówki Daniel Nicpoń, pracownik urzędu Dariusz Jaworski oraz przedstawiciel wykonawcy Tomasz Roch.


10.10.2014
Trwa budowa drogi o nawierzchni asfaltowej  na odcinku drogi gruntowej od zakrętu przed Drogoszowicami (Pawełki) - skręt w prawo jadąc od strony Twardogóry - kończący się w Sosnówce przy stadninie koni (wyjazd na drogę powiatową). Inwestycja będzie kosztowała gminę 868 554,39 zł, z czego 498 750 zł będzie stanowiło dofinansowanie, które gmina zdobyła z Terenowego Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych i Leśnych. Realizacja 2,375 km drogi firma Pol-Dróg Drawsko Pomorskie S.A powinna zakończyć się w październiku br. 

Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki
Budowa drogi z Pawełek do Sosnówki      

aktualizacja: Piątek, 08 Styczeń 2016 13:27
 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl