top

Piłkarski weekend Drukuj

mt_ignore

 

Pięć zwycięstw i tylko jedną porażkę zanotowały nasze piłkarskie drużyny w miniony weekend. W sobotę 6 września Juniorzy Gminnego Klubu Sportowego „Lotnik” Twardogóra pod wodzą Marcina Lityńskiego wygrali 1:0 (1:0) w Twardogórze z Piastem Żmigród. Jedyną, zwycięską bramkę dla naszych zawodników, zdobył kapitan juniorów – Radosław Skorupa.

Trampkarze GKS „Lotnik” trenowani przez Waldemara Lizaka, w Sycowie pewnie wygrali 3:1 (1:1) z tamtejszą Pogonią. Bramki zdobyli: Maciej Cyjak, Jakub Budzowski i Aleksander Marków. Młodzicy „Lotnika” również pod opieką W. Lizaka, na własnym boisku pokonali Mirków Długołęka 2:1 (0:1). Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Alan Sopoliński. W niedzielę 7 września, swoje mecze rozegrały drużyny seniorów z Twardogóry, Grabowna Wielkiego i Bukowinki.

 

 

KP „Olimpia” Bukowinka trenowana przez Michała Sekuła poniosła porażkę na własnym boisku z Sokołem Ujeździec Wielki 1:3 (1:1). Honorową bramkę dla zawodników
z Bukowinki zdobył Piotr Topolski.

KS „Polonia” z trenerem Anetą Adamczuk, pewnie wygrała na wyjeździe
z Płomieniem Krośnice 4:1 (2:1). Na listę strzelców drużyny z Grabowna Wielkiego wpisali się: Przemysław Pieczarka, Rafał Skafarek, Adrian Bogusławski i Dariusz Karga.

Największą wygraną minionego weekendu mogą poszczycić się seniorzy GKS „Lotnik”, którzy pod wodzą Marcina Lityńskiego wygrali na własnym boisku z KS Komorów aż 5:1 (2:1). Braki dla naszej drużyny zdobywali: Michał Stelmach (z rzutu karnego), Michał Lotka, Patryk Wieczorek, Maciej Lizak i Dawid Domian.

Najbliższe spotkania:

10 września (środa) – KS „Wiwa” Goszcz – GKS „Lotnik” (juniorzy), godz. 17:00,
boisko w Goszczu,

13 września (sobota) – Pogoń Syców – GKS „Lotnik” (młodzicy), godz. 13:00,
boisko w Sycowie,
13 września (sobota) – GKS „Lotnik” (trampkarze) – WKS „Śląsk” Wrocław, godz. 11:00, boisko w Twardogórze,
13 września (sobota) – Barycz Milicz – GKS „Lotnik” (juniorzy), godz. 11:00,
boisko w Miliczu

14 września (niedziela) – Pogoń Cieszków – GKS „Lotnik” (seniorzy), godz. 14:00,
boisko w Cieszkowie,
14 września (niedziela) – KS „Polonia” Grabowno Wielkie – Orzeł Biedaszków Wielki,
godz. 14:00, boisko w Grabownie Wielkim,
14 września (niedziela) – KS Łazy Wielkie – KP „Olimpia” Bukowinka, godz. 16:00, boisko w Łazach Wielkich.

 

 

 

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl