GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W TWARDOGÓRZE
LIPIEC
- 1 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 2 śr - turniej piłki koszykowej, Orlik, godz.10.00
- 4 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 5 sob - turniej sportowo-rekreacyjny w Grabownie Wielkim, 16.00
- 6 ndz - turniej plażowej piłki siatkowej, ścieżka rekreacyjna, 10.00
- 6 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 7 pn - tygodniowe zajęcia stałe - I turnus, 7 - 11.07, 9.00-15.00, Harcówka
- 8 wt - teatrzyk dla dzieci: „Złota Kaczka” i ”Żółw i Zając”, 11.00, 12.00, Harcówka
- 8 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 10 czw - wycieczka do wioski indiańskiej Pocahontas, wyjazd o 8.45, świetlica środowiskowa Harcówka, ul. Jagiełły 10, powrót o 15.00, koszt 35 zł
- 11 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 12 sob - festyn rodzinny w Nowej Wsi Goszczańskiej, 16.00
- 13 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 14 pn - turniej gry w ringo, basen, 12.00
- 15 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 16 śr - letnia akademia rękodzieła - warsztaty plastyczne, Harcówka, 12.00
- 16 śr - turniej sport.-rekr. „Wikingowie i Smoki” w Domasławicach, 16.00
- 17 czw - wycieczka do stadniny koni Turczynówka w Sosnówce, wyjazd o 10.00, hala sportowo-widowiskowa, ul. Wrocławska 39, powrót o 14.00, koszt 25 zł
- 18 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 19 sob - festyn rodzinny w Olszówce, 16.00
- 20 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 21 pn - akademia tenisa ziemnego - I turnus, 21 - 25.07, korty tenisowe, 10.00
- 22 wt - wycieczka do Wrocławia - Stadion Wrocławski, Humanitarium (Ogród Doświadczeń), wyjazd o godzinie 8.45, hala sportowo-widowiskowa, ul. Wrocławska 39, powrót o 15.00, koszt 35 zł
- 24 czw - teatrzyk: „Pchła Krętaczka” i „Calineczka” , 11.00, 12.00, Harcówka
- 24 czw - letnia akademia rękodzieła - warsztaty plastyczne, Harcówka, 14.00
- 24 czw - turniej sportowo-rekreacyjny w Sosnówce, 16.00
- 25 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 27 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 28 pn - turniej gry w ringo, basen, 12.00
- 29 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 30 śr - mini zoo - warsztaty robienia zwierząt z balonów, Harcówka, 14.00
- 31 czw - turniej sportowo - rekreacyjny „ Kowboje z Eldorado” w Grabownie Małym, 16.00
SIERPIEŃ
- 2 sob - turniej plażowej piłki siatkowej, basen, 12.00
- 3 ndz - beach soccer 4-osobowy, ścieżka rekreacyjna, 10.00
- 3 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 4 pn - tygodniowe zajęcia stałe - II turnus, 4 - 8.08, 9.00 - 15.00, Harcówka
- 5 wt - teatrzyk: „Pan Twardowski” i „Czerwony Kapturek” , 11.00, 12.00, Harcówka
- 5 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 7 czw - wycieczka do JuraPark w Krasiejowie, wyjazd o 8.00, Harcówka, ul. Jagiełły 10, powrót o 15.00, koszt 35 zł
- 8 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 9 sob - festyn rodzinny w Sądrożycach, 16.00
- 10 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 11 pn - turniej gry w ringo, basen, 12.00
- 12 wt - rowerowy tor przeszkód, hala sportowa, 11.00
- 12 wt - turniej sportowo-rekreacyjny w Goli Wielkiej, 16.00
- 13 śr - turniej piłki koszykowej, Orlik, 10.00
- 14 czw - turniej sportowo-rekreacyjny w Dąbrowie, 16.00
- 16 sob - festyn rodzinny w Grabownie Wielkim, 16.00
- 17 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 18 pn - akademia tenisa ziemnego - II turnus, 18 - 22.08, korty tenisowe, 10.00
- 18 pn - turniej gry w ringo, basen, 12.00
- 19 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 20 śr - wycieczka do Campusu w Domasławicach, wyjazd o 10.00, hala sportowo-widowiskowa, ul. Wrocławska 39, powrót o 14.00, koszt 20 zł
- 21 czw - turniej sportowo-rekreacyjny w Chełstowie, 16.00
- 22 pt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 15.00
- 24 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
- 26 wt - teatrzyk: „Wars i Sawa” i „Piękna i Bestia” , 11.00, 12.00, Harcówka
- 26 wt - gry i zabawy na basenie, 14.00
- 31 ndz - aerobik w wodzie, basen, 15.00
Na wszystkie zajęcia prowadzone są zapisy pod numerem 71 31 59 910.
BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY TWARDOGÓRA
Twardogóra
- 7 lipca, 12:00 - głośne czytanie wierszy Tuwima + teatrzyk
- 7 lipca, 15:00 - warsztaty Decoupage dla młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i dla dorosłych (materiały własne: drewniana deseczka kuchenna + papierowa serwetka)
- 8 lipca, 11:00 - zajęcia plastyczne - robienie aniołków z masy solnej
- 9 lipca, 12:00 - zajęcia plastyczne - orgiami
- 10 lipca, 11:00 - Angielski w bibliotece - karaoke i turniej gier na platformie FunEnglish.pl
- 11 lipca, 12:00 - projekcja fragmentu bajki „Roszpunka” + zajęcia plastyczne - robienie laleczek/ kolorowanki.
- przez całe wakacje w każdą środę zajęcia plastyczne o godz. 14:30
- "Z książkami w daleki świat" - loteryjka wakacyjna z fantami dla czytelników działu dla dzieci i młodzieży - 11-22.08 lub do wyczerpania zapasów.
- wystawy - do końca sierpnia:
- fotograficzna "Kamienice z Doliny Baryczy w całości i w szczególe" - ceramiczna "Młodzi twardogórscy ceramicy" - wystawa prac Ogniska Plastycznego Atelier 43
Filia Grabowno Wielkie - lipiec i sierpień
- "Mądra głowa zna przysłowia"- czytanie na placu szkolnym - poniedziałki, 11:00
- projekcja filmów na dużym ekranie - środy, 10:00
- zajęcia plastyczne dla dzieci - czwartki, 11:00
- gry komputerowe dla młodzieży gimnazjalnej i starszych - poniedziałki, środy i piątki, 12:00 - 13:00.
- Centrum Edukacji Dziecięcej - 12 ważnych opowieści - piątki, 10:00.
Filia Goszcz
- przez całe wakacje turnieje gier stolikowych (szachy, domino, młynek) i komputerowych dla dzieci i młodzieży, dla najmłodszych gry karciane
- w każdy piątek o godz. 16:00 - zajęcia plastyczne dla najmłodszych (kolorowanki i wycinanki) oraz wyświetlanie lub czytanie bajek
|