top

Strona główna Informacje/Ogłoszenia Wspólnie zagospodarujmy przestrzeń Naszej Gminy
Wspólnie zagospodarujmy przestrzeń Naszej Gminy
Wtorek, 14 Marzec 2017 08:49

mt_ignoreZapraszamy do aktywnego włączenia się w proces opracowania Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Twardogóra poprzez wypełnienie ankiety - przejdź do ankiety. Ankieta będzie aktywna w terminie 14-31 marca (g.12:00) 2017 r. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jest dokumentem kreującym politykę przestrzenną gminy. Zawiera zarówno tzw. uwarunkowania, czyli opisuje stan dotychczasowy zagospodarowania, ale przede wszystkim wskazuje na przyszłe kierunki rozwoju i zagospodarowania przestrzeni gminy.

  • Planowanie przestrzenne ma bezpośrednio wpływ na Twoje życie - włącz się w projektowanie przestrzeni, w której mieszkasz, której jesteś użytkownikiem.
  • Planowanie jest sprawą publiczną.
  • W konsultacjach może wziąć udział każdy - wystarczy być zainteresowanym tematem planowania przestrzennego i chcieć wyrazić swoje zdanie.

Chcemy poznać opinię jak największej liczby mieszkańców, by lepiej dostosować studium do lokalnych potrzeb oraz wspólnie wypracować lepsze rozwiązanie.

>>>WYPEŁNIJ ANKIETĘ<<<

mt_ignore

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl