top

Strona główna Archiwum
Dobra passa piłkarzy trwa Drukuj
Poniedziałek, 14 Kwiecień 2014 13:24

mt_ignoreTrwa dobra passa twardogórskich piłkarzy. Zawodnicy Gminnego Klubu Sportowego „Lotnik” prowadzeni przez trenera Marcina Lityńskiego zwyciężyli w miniony weekend. Juniorzy w sobotnim spotkaniu zdecydowanie bo aż 4:1 (1:0) pokonali Wiwa Goszcz. Bramki zdobyli: Radosław Skorupa, Marek Gębura, Michał Lotka oraz Kamil Grabowski. Dzień później w niedzielę 13 kwietnia, seniorzy pokonali zawodników Dąb II Dobroszyce 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył w ostatniej minucie pierwszej połowy Michał Stelmach.
Zwycięstwo zanotowali również piłkarze KS „Polonia” Grabowno Wielkie, którzy w niedzielę na wyjeździe wygrali z Pogonią Cieszków 6:3. Bramki dla drużyny z Grabowno zdobyli: Patryk Konarzewski (2 gole), Miłosz Wiński, Jarosław Skafarek i Rafał Skafarek (2 gole).
Komplet punktów zanotował również KP „Olimpia” Bukowinka, który w minioną niedzielę 3:0 pokonał Zielonych Szczodre. Bramki zdobyli: Jacek Piech (2 gole) oraz grający trener drużyny Michał Sekuła.