top

Strona główna Aktualności Bawili się - dla dzieci
Bawili się - dla dzieci
Piątek, 16 Luty 2018 14:06

2018 02 10 bal charytatywny-31W ostatnią sobotę karnawału na terenie hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u odbył się bal charytatywny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Tym razem zabawa odbyła się pod hasłem „Romantycznie – w stylu włoskim”. Zgodnie z intencją organizatorów zarówno w dekoracjach, jak i w strojach bawiących się osób dominowały akcenty włoskie, w tym szczególnie widowiskowe

maski weneckie. Komitet organizacyjny imprezy - podobnie, jak to miało miejsce rok i dwa lata temu – został utworzony z przedstawicieli rad rodziców, działających przy gminnych szkołach i przedszkolach. Celem przedsięwzięcia było pozyskanie środków na tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszej gminie - począwszy od każdego z działających tu przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, aż po Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym celu Gmina Twardogóra przekazała do dyspozycji Organizatorów przedsięwzięcia rower miejski.  Patron imprezy, burmistrz Zbigniew Potyrała w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę, że jeśli chodzi o oświatę, to możemy się poszczycić jedną z najlepszych baz na terenie Województwa Dolnośląskiego. Dbałość o godne warunki nauki  w gminnych placówkach oświatowych jest jednym z priorytetów władz samorządowych. Tym bardziej satysfakcjonuje fakt niezwykle aktywnego uczestnictwa gremiów rodzicielskich i poszczególnych rodziców  w proces wychowawczy naszych szkół i przedszkoli, w realizację zadań tych placówek, a także wsparcie we wspólnym rozwiązywaniu ewentualnych problemów.  W tym kontekście burmistrz serdecznie podziękował za kontynuowaną już trzeci rok z rzędu inicjatywę, stanowiącą jakże ważny aspekt integracyjny naszej gminnej społeczności. Docenił energię, pomysły i determinację oraz skuteczność w zjednoczeniu wielu różnych grup i osób –  od każdego z przedszkoli, aż po szkoły ponadgimnazjalne - dla realizacji wspólnego celu. Wyrażając swój szczery szacunek i uznanie zauważył, że uszlachetniającym owo wspólne działanie celem jest zapewnienie radości, uśmiechu i dobrej wspólnej zabawy wszystkim dzieciom z gminnych placówek szkolnych i przedszkolnych. Inaugurując zabawę burmistrz wzniósł toast za pomyślność Twardogóry, za przyszłość dzieci, za szczęśliwe i dobre jutro wszystkich mieszkańców naszej gminy. Na parkiet - jaką pierwsza parę - zaproszono burmistrza z małżonką. Uczestnicy bawili się przy szlagierach - możliwie związanych ze stylem imprezy - w wykonaniu Metropolis Group. Przerwy w tańcach wypełniał muzycznie Andrzej Witiw (DJ Mensky). Stronę artystyczną imprezy tworzyły piosenki w wykonaniu twardogórskich wokalistów, takich jak: Agata Głowacz, Agnieszka Huryn, Nadija Łomanowa-Barańska, Justyna Słaba oraz Kamil Drelichowski, a ponadto - występy tancerzy ze Szkoły Tańca Jast, pokaz akrobacji artystycznej w wykonaniu artystki z Grupy Akrobatyczno-Artystycznej Magnifica, występ wodzireja Freak Fraka, także skecze w wykonaniu Daniela Pilca i Piotra Niwy. Wspaniała zabawa trwała aż „do białego rana”.

 (fot. Andrzej Głowacz)

Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018
Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018
Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018
Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018
Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018
Bal charytatywny 2018 Bal charytatywny 2018     

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl