top

Strona główna Aktualności Artykuł o Gminie Twardogóra
Artykuł o Gminie Twardogóra
Wtorek, 09 Styczeń 2018 09:10

2018 01 09 zycie regionow 001W najnowszym, 6 numerze ogólnopolskiego kwartalnika „Życie Regionów”, wydawanego przez Organizatora konkursu „Wzorowa Gmina”, ukazał się obszerny artykuł o naszej gminie. W tekście podkreślone zostały walory, które przesądziły o przyznaniu naszej gminie – jako jednej z najlepszych samorządów w Polsce - certyfikatu i statuetki „Wzorowa Gmina” w kategorii „Lider sportu”. Konkurs organizowany jest przez Europa Press Media. W Województwie Dolnośląskim była to pierwsza edycje tego konkursu, a honorowy patronat nad nim objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, a także Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak. Statuetkę oraz stosowny Certyfikat - z rąk marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego - podczas uroczystej gali na Zamku Topacz (w Ślęzy k/Kobierzyc) 19 września przyjął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała. Gmina Twardogóra ma prawo używać nazwy „Wzorowa Gmina” aż do 31.12.2020 r.

Pełna treść artykułu "Twardogóra dolnośląskim liderem Sportu" dostępna poniżej. 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

mt_ignore

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl