top

Strona główna Aktualności Jarmark Bożonarodzeniowy w Twardogórze
Jarmark Bożonarodzeniowy w Twardogórze
Piątek, 10 Listopad 2017 13:52

c_76_76_0_0___images_phocagallery_2016_12_18_jarmark_thumbs_phoca_thumb_l_2016_12_18_jarmark_021.jpgKolejna edycja Twardogórskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się na twardogórskim Rynku w niedzielę 17 grudnia, w godzinach od 11:00 do 19:00. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli zrobić przedświąteczne zakupy, a także skosztować świątecznych potraw – w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, przy dźwiękach pastorałek.

Zapraszamy do udziału w jarmarku podmioty gospodarcze i twórców ludowych oferujących asortyment świąteczny: bombki i inne ozdoby świąteczne, choinki, stojaki do choinek, iluminacje świetlne, stroiki, okolicznościowe prezenty, opakowania do prezentów, wszelkie specjały polskiej kuchni (szczególnie wypieki świąteczne i potrawy wigilijne, np. karp, uszka, pierogi), wypieki cukiernicze, słodycze, kosmetyki, galanterię (skórzaną, wełnianą, stołową), słodycze, zabawki, artykuły rzemiosła artystycznego (rękodzieło, ceramika artystyczna), pamiątki, wyroby regionalne, usługi gastronomiczne w postaci małych poczęstunków, a ponadto wszystko to, co jest związane z tradycją tych wspaniałych świąt oraz z klimatem towarzyszącemu temu wydarzeniu.

Zgłoszeń i ewentualnych dodatkowych ustaleń prosimy dokonywać do 1 grudnia br. w Urzędzie Miasta i Gminy Twardogóra - Referat Funduszy, Promocji i Rozwoju na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem: 71 315 81 42. Istnieje możliwość organizacji punktu pod wspólnym namiotem dla wystawców, którzy nie dysponują własnym stoiskiem wystawienniczym.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w twardogórskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w 2018 r. zostały zawarte w „Regulaminie uczestnictwa w II Jarmarku Bożonarodzeniowym w Twardogórze” dostępnym poniżej lub (do wglądu) w Urzędzie Miasta i Gminy Twardogóra - Referat Funduszy, Promocji i Rozwoju.
Podmioty, które uczestniczyły w charakterze Wystawcy w ubiegłorocznej edycji Jarmarku i w tym roku potwierdziły udział, są zwolnione z obowiązku dostarczenia wypełnionej karty zgłoszeniowej.
W przypadku dużej ilości wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia.
Do pobrania
- regulamin
- karta zgłoszenia

 

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl