top

Strona główna Aktualności Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze
Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze
Poniedziałek, 02 Październik 2017 15:25

2017 10 02 otwarcie filii wkid 002Od dziś mieszkańcy gminy Twardogóra mogą odebrać prawo jazdy lub zarejestrować swoje auto w nowo otwartym Referacie Wydziału Komunikacji i Dróg w Twardogórze przy ulicy 1-go Maja 2 w budynku Centrum Usług Wspólnych (naprzeciwko PKO). 2 października władze powiatu oraz gminy dokonały symbolicznego przecięcia wstęgi. W uroczystej inauguracji udział wzięli: przewodniczący rady powiatu Alojzy Kulig, starosta Wojciech Kociński, wicestarosta Piotr Karasek, burmistrz Twardogóry Zbigniew Potyrała oraz jego zastępca Ryszard Gąsior, a także szefowie jednostek organizacyjnych gminy.
Dzięki otwartej filii, mieszkańcy naszej gminy nie będą już musieli specjalnie wybierać się do Starostwa Powiatowego w Oleśnicy, aby załatwić formalności związane z rejestracją / wyrejestrowaniem pojazdów czy otrzymaniem / wymianą prawa jazdy.
Na ten rok Gmina Twardogóra przeznaczyła kwotę 35 784 zł, a od 2018 roku zobowiązała się corocznie wspierać funkcjonowanie referatu kwotą 60 tys. zł.
Referat będzie czynny dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45 do 15:15.

mt_ignore

Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze Wydział Komunikacji i Dróg w Twardogórze

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl