top

Strona główna Aktualności 4 nowe oddziały przedszkolne
4 nowe oddziały przedszkolne
Piątek, 28 Lipiec 2017 12:23

mt_ignoreSzanowni Państwo, Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym. W nawiązaniu do wcześniejszych ustaleń informuję, że od roku szkolnego 2017/2018 nastąpi otwarcie 4 nowych oddziałów Miejskiego Przedszkola w Twardogórze. W tej chwili trwają intensywne prace projektowe, w niedługim czasie rozpoczną się wykonawcze w jednym ze skrzydeł budynku

Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Batorego 5. W związku z tym, iż chcemy zapewnić przyjęcie do przedszkola wszystkich chętnych dzieci, nawet tych, które nie ukończyły jeszcze 3 lat (2,5 latkom) powstała konieczność rozbudowy przedszkola o nowe pomieszczenia. Postanowiliśmy wydzielić część przedszkolną z budynku szkoły, z osobnym wejściem i odpowiednio urządzoną przestrzenią. Całość wykonywana jest pod nadzorem specjalistów, decyzje uzgadniane są z przedstawicielem straży pożarnej i stacji sanitarno – epidemiologicznej, co daje gwarancję bezpiecznego pobytu wszystkim dzieciom.
W nowo przygotowanych salach będą mieściły się oddziały dzieci sześcioletnich, a rozpoczęcie zajęć przewidujemy na 1 września 2017 r.

 

Z wyrazami szacunku,
Zbigniew Potyrała
Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl