top

Strona główna Aktualności 5 medali twardogórskich lekkoatletów
5 medali twardogórskich lekkoatletów

2014 06 15 mistrzostwa la 1Kolejny udany start zaliczyli zawodnicy MLKS Echo Twardogóra w Mistrzostwach Województwa Młodzików 15 czerwca 2014 we Wrocławiu. Złoty medal w rzucie młotem i kolejny w rzucie dyskiem zdobyła Karolina Ogrotnik uzyskując odpowiednio w zwycięskich próbach 45,37 m i 38,48 m. Są to wyniki ze ścisłej czołówki krajowej w tej kategorii. Srebrne medale zdobyli w skoku o tyczce Adam Olszański (2,50 m) oraz w rzucie dyskiem Blanka Krzywańska (34,11 m). Brązowy medal przypadł w rzucie młotem Martynie Kozieł (37,07 m). Miejsca w finałowych ósemkach zdobywali jeszcze Kacper Skałbiński w biegu na 300 m (szóste miejsce z wynikiem  39’97), Kacper Sobczak w biegu na 300 m ppł (45’37”, również szósta lokata) oraz Zuza Antonowicz w skoku w dal (ósma z wynikiem 4,22 m). Pozostałe wyniki: Zuzanna Antonowicz w biegu na 100m – 14’37” i Klaudia Charecka na 300 m – 47’53”.

mt_ignore
mt_ignore
mt_ignore

4 zawodników zdobyło 5 medali

Kolejny udany start zaliczyli zawodnicy MLKS Echo Twardogóra w Mistrzostwach Województwa Młodzików 15.06.2014 we Wrocławiu. 2 złote medale w rzucie młotem, a później dyskiem zdobyła Karolina Ogrotnik uzyskując  odpowiednio 45,37m i 38,48m. Należy zaznaczyć, że są to wyniki ze ścisłej czołówki krajowej w tej kategorii. Srebrne medale zdobyli w skoku o tyczce Adam Olszański (2,50m), oraz w rzucie dyskiem Blanka Krzywańska (34,11m). Brąz w rzucie młotem  Martyna Kozieł (37,07m). Miejsca w finałowych 8-ach zdobywali jeszcze Kacper Skałbiński w biegu na 300m (6-e miejsce z wynikiem  39’97), Kacper Sobczak w biegu na 300m ppł (45’37”, również 6-e ) oraz Zuza Antonowicz w skoku w dal (8-a z wynikiem 4,22m). Pozostałe wyniki : Antonowicz Zuzanna  100m – 14’37”, Charecka Klaudia 300m – 47’53”.