top

Strona główna Aktualności Świetny start wieloboistów z Twardogóry
Świetny start wieloboistów z Twardogóry
Środa, 11 Czerwiec 2014 11:06

Świetny start wieloboistów z TwardogóryPodczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Wielobojach, które odbyły się 7 i 8 czerwca 2014 w Zgorzelcu, startowali dwaj medaliści Mistrzostw Dolnego Śląska w 10-boju juniorów. Choć nie były to medalodajne starty, to z pewnością należą do udanych dla obu zawodników. Świetne rekordy życiowe ustanowił Błażej Sobczak, który będąc jednym z młodszych uczestników zajął 6-e miejsce z wynikiem 5 953 pkt poprawiając rekord życiowy o około 800 pkt wielobojowych. 9-e miejsce zajął Szymon Olszański, któremu niestety nie udało się zaliczyć swojej koronnej konkurencji – skoku o tyczce. Należy zaznaczyć, że dwudniowe zawody odbywały się w ogromnym upale i sporo zawodników nie ukończyło rywalizacji wycofując się w kolejnych konkurencjach.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Wielobojach Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Wielobojach Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Wielobojach