top

Strona główna Fundusze europejskie Wyginaj śmiało ciało – ścieżka zdrowia miejscem rozwoju sportu i turystyki w Twardogórze - zadanie zakończone
Wyginaj śmiało ciało – ścieżka zdrowia miejscem rozwoju sportu i turystyki w Twardogórze - zadanie zakończone

ue_znaki8.jpg
Umowa o dofinansowanie
W ramach działania 413 - Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów, Gmina Twardogóra podpisała 15 grudnia 2014 r. umowę z Samorządem Województwa Dolnośląskiego o przyznanie pomocy. Całkowita wartość zadania to 66 358,50 zł. Dofinansowanie wyniesie do 80% kosztów kwalifikowanych projektu, do wysokości 43 160,00 zł.
 
Cel i zakres projektu
Celem projektu jest wzbogacenie oferty bazy rekreacyjno-wypoczynkowej dla mieszkańców i turystów odwiedzających obszar Doliny Baryczy W ramach projektu utworzona została trasa zdrowia wyposażona w 12 ogólnodostępnych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu: twister, sztanga w leżeniu, steper, wiosła, motyl, ławka do ćwiczeń mięśni uda, przyrząd do ćwiczeń klatki piersiowej, brzucha, narciarz zjazdowy i biegowy, biegacz oraz rowerek. Zainstalowany został również betonowy stolik do gry w szachy, a dla rowerzystów stojaki na rowery. Zamontowano także tablicę z mapą przedstawiającą Dolinę Baryczy.
 
mt_ignore

mt_ignore
 
mt_ignore

 

mt_ignore
 
mt_ignore

 

mt_ignore
 
mt_ignore
 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl