top

Dyżury ekspertów
Piątek, 15 Grudzień 2017 07:51

mt_ignreW związku z realizacją projektu grantowego „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”, mieszkańcy gminy Twardogóra mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych porad doradców technicznych. Dyżury doradców będą się odbywać zgodnie z harmonogramem:

  • 18 grudnia 2017 r. (poniedziałek) – godz. 9:00 - 14:30,
  • 19 grudnia 2017 r. (wtorek) – godz. 12:00 – 17:30,
  • 11 stycznia 2018 r. (czwartek) – godz. 12:00 – 17:30.

Spotkania będą odbywać się w sali konferencyjnej w budynku Centrum Usług Wspólnych przy ul. 1-go Maja 2, 56-416 Twardogóra. Na spotkania obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 71 399 22 39.
Ponadto oprócz dyżurów w punktach konsultacyjnych dla Gminy Twardogóra został uruchomiony specjalny e-mail stanowiący zdalny dostęp do doradcy technicznego - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (e-mail będzie funkcjonował w okresie od 1 grudnia 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.)
W przypadku osób, które nie złożyły stosownej ankiety, a chciałyby wziąć udział w projekcie, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i złożenie jej w pokoju nr 3 Urzędu Miasta i Gminy w Twardogórze (Referat Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska) - pobierz ankietę.
Po wypełnieniu i złożeniu podpisanej ankiety, w przypadku wyrażenia zgody na opiekę kompleksową w terminie do 10 dni zgłosi się do Państwa rekomendowany ekspert, który przeprowadzi wstępna wizję lokalną i ocenę uwarunkowań technicznych Państwa budynku jednorodzinnego (koszt około 100 zł).
Eksperci ds. fotowoltaiki rekomendowani dla Gminy Twardogóra:

  • Krzysztof Misiewicz  krzysztof.misiewicz@multisun.p
  • Domenico Schiavone, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Paulina Pilarczyk, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Krzysztof Kurzeja, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl