top

Strona główna Aktualności Konkurs fotograficzny dla każdego
Konkurs fotograficzny dla każdego
Wtorek, 07 Sierpień 2018 13:15

informacjaWydział Komunikacji i Dialogu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkurs fotograficzny „Dolnośląskie - fokus na fundusze”. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych. Konkurs skierowany jest do fotografów - zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Przedmiotem oceny będą zdjęcia przedstawiające inwestycje, które powstały dzięki funduszom unijnym.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do wykonania zdjęć, na których pokazujących mieszkańców lub turystów korzystających np. z nowopowstałej infrastruktury. Dokładne informacje o konkursie dostępne się pod adresem: http://rpo.dolnyslask.pl/konkurs-fotograficzny-dolnoslaskie-fokus-na-fundusze/.

 

mt_ignore

mt_ignore

ogłosiliśmy konkurs fotograficzny „Dolnośląskie - fokus na fundusze”. Pula nagród to aż 10 tysięcy złotych.

Konkurs skierowany jest do fotografów - zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Zależy nam na pozyskaniu zdjęć przedstawiających inwestycje, które powstały dzięki funduszom unijnym. Szczególnie ucieszą nas zdjęcia, na których pokażecie mieszkańców lub turystów korzystających np. z nowopowstałej infrastruktury.

Dokładne informacje o konkursie znajdują się pod adresem http://rpo.dolnyslask.pl/konkurs-fotograficzny-dolnoslaskie-fokus-na-fundusze/

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl