top

Strona główna Aktualności Seniorzy świętowali w Chełstowie
Seniorzy świętowali w Chełstowie
Wtorek, 31 Lipiec 2018 13:42

228 lipca w Centrum Inicjatyw Wiejskich w Chełstowie obchodzono Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych. Na uroczyste świętowanie przybyli licznie członkowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Twardogórze oraz zaproszeni goście.

Wszystkich zebranych powitał przewodniczący PZERiI w Twardogórze Jan Wieczorek, a Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała złożył seniorom najserdeczniejsze życzenia. Uczestnikom spotkania hymn Twardogóry odegrał na trąbce jego autor - Tadeusz Nestorowicz. Trębacz wykonał też kilka innych popularnych utworów. Świetującym zaprezentował się również zespół Skorynianki, utworzony - przez członkinie Coolturalnego Klubu Seniora - przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Wł. St. Reymonta w Twardogórze. Atrakcja był występ zespołu ukraińskiego "Zbrucz" z Tarnopola.

 

(fot. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Wł. St. Reymonta w Twardogórze)

Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych   

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl