top

Strona główna Aktualności Ostatnie szkolenie przed naborem - granty finansowe z USA
Ostatnie szkolenie przed naborem - granty finansowe z USA
Wtorek, 05 Czerwiec 2018 13:33

dzialaj lokalnieOśrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” zaprasza liderów stowarzyszeń, fundacji lub grupy niezrzeszonych mieszkańców i wszystkich ludzi, którzy mają pomysł na poprawę życia mieszkańców w swojej miejscowości - na ostatnie (przed naborem wniosków) spotkanie informacyjno-szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 08.06.2018 r.(piątek) w godz. 16.15 - 18.00

w Sali konferencyjnej(na parterze) przy pl. Ks. E. Waresiaka 7 w Miliczu. Celem jest przygotowanie do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach konkursu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Do rozdysponowania jest ponad 27 tys. zł na bezzwrotne dofinansowanie realizacji takiego pomysłu. Termin naboru wniosków mija 17.06.2018 r.

 

Organizatorzy prosza o zgłoszenie zamiaru swojego uczestnictwa w szkoleniu - na  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub tel. 71 383 04 32.

pdb logo

 

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl