top

Strona główna Aktualności Współpraca z WKS Śląsk Wrocław
Współpraca z WKS Śląsk Wrocław
Środa, 23 Maj 2018 08:56

2018 05 21 podpisanie umowy 00721 maja podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Gminą Twardogóra, Wrocławskim Klubem Sportowym Śląsk Wrocław S.A. oraz Akademią Piłkarską Roberta Szczota. Głównym założeniem tego strategicznego porozumienia są wspólne działania na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży z naszej gminy. Wśród korzyści, które mają wynikać z długofalowej współpracy stron porozumienia należy oczekiwać: realizacji wspólnego programu szkoleniowego, opartego o wytyczne kadry szkoleniowej Śląska Wrocław i jego Akademii Piłkarskiej, organizacji konferencji poprawiających kwalifikacje trenerów, hospitacji treningów, udziału w turniejach oraz wsparcia dla lokalnych środowisk piłkarskich w staraniach o poprawę jakości szkolenia dzieci i młodzieży w gminach.

mt_ignore

W ramach porozumienia wrocławski klub zobowiązuje się m. in. do cyklicznej organizacji staży, szkoleń i konferencji trenerów, przekazywania na potrzeby AP Roberta Szczota oraz Gminy zaproszeń na każdy - rozgrywany w charakterze gospodarza - mecz I zespołu WKS Śląsk Wrocław S.A., w ramach rozgrywek Ekstraklasy i Pucharu Polski, cyklicznej organizacji otwartych - dla zawodników AP i reprezentantów Gminy - treningów I drużyny WKS Śląsk Wrocław S.A., możliwość uroczystej eskorty piłkarzy wrocławskiego klubu przez dzieci z AP Roberta Szczota, a także wspólnej organizacji turniejów w kategorii Skrzat, Żak i Orlik. Akademia Piłkarska Roberta Szczota zobowiązuje się do informowania WKS Śląsk Wrocław S.A. o wyróżniających się zawodnikach, wyrażenia zgody na udział zaproszonych zawodników w konsultacjach akademii piłkarskiej tego klubu, wytypowania trenerów do udziału w szkoleniach organizowanych przez akademię piłkarską WKS Śląsk Wrocław S.A.  Zadaniem Gminy będzie koordynacja współpracy między wrocławskim klubem a Akademią Piłkarską Roberta Szczota, a także – w miarę możliwości – zapewnienie AP Roberta Szczota warunków i narzędzi niezbędnych do realizacji porozumienia. W realizacji tych zadań Gminę Twardogóra reprezentować będzie Jan Świerad, dyrektor twardogórskiego GOSiR.
Porozumienie zostało podpisane przez: Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniewa Potyrałę, Prezesa Zarządu WKS Śląsk Wrocław S.A. Marcina Przychodnego, Wiceprezesa Zarządu WKS Śląsk Wrocław S.A. Wojciecha Nowaka, Doradcę Zarządu WKS Śląsk Wrocław S.A. Wojciecha Błońskiego, a także przez właściciela Akademii Piłkarskiej Roberta Szczota.

mt_ignore

Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław
Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław Współpraca z WKS Śląsk Wrocław    

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl